Jakými způsoby lze zjistit aktuální platnost lítačky?

7 Led

Pokud máte kupón na městskou hromadnou dopravu v Praze a chcete zjistit, zda je stále platný, můžete ho zaslat do aplikace DPP (Dopravní podnik hlavního města Prahy). Aplikace DPP je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS a umožňuje vám elektronicky ověřovat platnost jízdenek, kupónů a permanentek na městskou hromadnou dopravu v Praze.

Jak zjistit aktuální platnost kupónu přímo v aplikaci PID Lítačka?

Ke zjištění aktuální platnosti kupónu bude potřeba nejprve stáhnout aplikaci PID Lítačka. Abyste mohli stáhnout aplikaci PID Lítačka do svého mobilního telefonu, budete muset navštívit obchod s aplikacemi, jako je například Google Play nebo App Store. V obchodě s aplikacemi si vyhledejte aplikaci „PID Lítačka“ a poté ji stáhněte a nainstalujte do svého mobilního telefonu.

Aplikace na Android:

  1. Otevřete aplikaci Google Play na svém mobilním telefonu.
  2. Vyhledejte aplikaci „PID Lítačka“.
  3. Klepněte na tlačítko „Stáhnout“.
  4. Po dokončení stahování klepněte na tlačítko „Instalovat“.

Aplikace na iPhone:

  1. Otevřete aplikaci App Store na svém mobilním telefonu.
  2. Vyhledejte aplikaci „PID Lítačka“.
  3. Klepněte na tlačítko „Stáhnout“.
  4. Po dokončení stahování klepněte na tlačítko „Otevřít“.

Jednoduše stačí spustit aplikaci, přihlásit se a poté vyfotit nebo zadat číslo kupónu. Aplikace vám pak sdělí, zda je kupón stále platný nebo ne.

Zavolejte na infolinku dopravního podniku

Další možností je zavolat na infolinku Dopravního podniku hlavního města Prahy. Infolinka je dostupná na tel. čísle 296 191 817 a je otevřená denně od 6:30 do 21:00. Můžete se na infolinku zeptat na platnost kupónu a získat další informace o městské hromadné dopravě v Praze.

Webové stránky – Pidlitacka.cz

Webové stránky Dopravního podniku hlavního města Prahy také obsahují informace o platnosti kupónů a jiných jízdenek na městskou hromadnou dopravu. Můžete navštívit stránky a zkontrolovat platnost kupónu tam.

Poslední možností je osobní návštěva pokladny

Pokud se chcete ujistit o platnosti kupónu co nejpřesněji, můžete navštívit pokladnu Dopravního podniku hlavního města Prahy nebo kontaktovat zákaznický servis prostřednictvím webových stránek nebo e-mailu a požádat o ověření platnosti kupónu. Zákaznický servis je dostupný denně od 8:00 do 18:00 a můžete ho kontaktovat na tel. čísle 296 191 817 nebo e-mailem na adrese info@dpp.cz.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *